نسخه آزمایشی سایت جدید
مقالات سایت
انتخاب گروه :
استکر تمام برقی چه کاربردی دارد؟
۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۶
فایل پیوست : ندارد

استکر تمام برقی چه کاربردی دارد؟

اگر به دنبال یک راه حل ارزان قیمت نسبت به خرید لیفتراک برای حمل پالت های خود هستید خرید استکر بهترین پیشتهاد برای شما است.
شما می توانید برای جابه جایی پالت و ارتفاع دادن به آن داخل سالن با سطح صاف از استکر استفاده کنید.این دستگاه شامل 3 دسته بندی کلی به شرح زیر است:
استکر دستی
استکر نیمه برقی
استکر تمام برقی
در زیر تصاویری به ترتیب از استکر دستی،استکر نیمه برقی و تمام برقی تسهیل ماشین صنعت را مشاهده می فرمایید:
استکر دستی-فروش لیفتراک و جک پالت
استکر نیمه برقی-فروش لیفتراک و جک پالت
استکر تمام برقی-لیفتراک داخل سالن
در ابتدا این سوال برای شما پیش می آید که این دستگاه ها چه تفاوتی با هم دارد،در زیر ابتدا به توصیف هر دستگاه می پردازیم:
استکر دستی
در استکرهای دستی جابه جایی پالت و ارتفاع دادن به آن کاملا دستی می باشد به این صورت که اپراتور بر روی پدالی تعبیه شده بر روی دستگاه می زند و شاخک ها بالا می روند و برای جابه جایی کافی است استکر دستی را هل بدهد.
در زمانی که استفاده از استکر دستی در روز یا در هفته کم می باشد می توانید این دستگاه را برای کارهای خود انتخاب کنید.
استکر نیمه برقی
در استکر های نیمه برقی جابه جایی مانند دسته قبلی دستی می باشد اما بالابری توسط نیروی باتری گذاشته شده بر روی دستگاه انجام می شود و به عبارتی دستگاه نیمه برقی می باشد.برای استفاده از این دستگاه باید آن را 8 ساعت داخل شارژ بزنید و 8 ساعت از آن استفاده کنید.
در اینجا باید به نکات شارژ باطری که در مقاله قبلی نکات شارژ باطری لیفتراک و استکر در موردش صحبت کردیم توجه کنید.
استکر تمام برقی
در میان این سه دسته بندی قیمت استکر های تمام برقی از همه بالاتر است اما کارایی آن در زمانی که تعداد بار جابه جایی و قفسه چینی بالا است خیلی مناسب تر است.بر روی استکر های تمام برقی جایگاه اپراتور موجود می باشد و اپراتور بر روی آن می ایستد و داخل سالن به راحتی می تواند حرکت کند و با فرمان و دکمه های روی فرمان داخل سالن عملیات جابه جایی و قفسه چینی را انجام دهد.
بر روی این دستگاه نیز باطری موجود باشد که باید شرایط نگهداری آن را رعایت کرد و در صورت 8 ساعت شارژ می توانیم 8 ساعت از آن استفاده کنیم.
شاخک قابل تنظیم و ثابت
برای انتخاب استکر باید به این مورد هم توجه کرد، در صورتی که نیاز به شاخک قابل تنظیم که از پهنا قابل تغییر باشد دارید، می توانید قید کنید که استکر با شاخک قابل تنظیم نیاز دارید در غیر این صورت استکر با شاخک ثابت را سفارش دهید.
استکر های برقی با پایه و بدون پایه
در میان استکر های برقی دو دسته بندی نیز علاوه بر دسته بندی های گفته شده در بالا وجود دارد.داشتن پایه در استکرهای برقی از نکات مهمی است که گاهی برای مشتری مهم است.زمانی که نمی خواهید استکر های برقی دارای پایه باشد و این پایه مزاحم کار شما می شود می توانید از استکرهای تمام برقی ما که بدون پایه است استفاده کنید.در زیر تصویر استکر تمام برقی بدون پایه را برای شما قرار دادم.
استکر تمام برقی بدون پایه،خرید لیفتراک و جک پالت