نسخه آزمایشی سایت جدید
مقالات سایت
انتخاب گروه :
مواردی که برای خرید جک پالت باید در نظر گرفت؟
۲۴ / ۱۱ / ۱۳۹۶
فایل پیوست : ندارد

مواردی که باید برای خرید جک پالت در نظر بگیرید؟

در صورتی که دارای یک انبار بزرگ یا کوچک و یا حتی یک فروشگاه می باشید به این نیاز پیدا می کنید که از جک پالت برای جابه جایی بارهای خود استفاده کنید.مرحله ی اول این است که اصلا برای خرید جک پالت باید چه مواردی را در نظر بگیرید و چگونه جک پالت مناسب خود را انتخاب کنبد.
نگران نباشید،در این مقاله شما را با مواردی که باید برای خرید جک پالت در نظر بگیرید آشنا می کنیم.به طور کلی موارد زیر را باید برای انتخاب جک پالت مناسب در نظر بگیرید:
1-محلی که در آن می خواهید از دستگاه استفاده کنید
فضایی که می خواهید برای آن جک پالت بخرید بزرگ است  یا کوچک؟
در صورتی که فضا بزرگ می باشد، بهترین کار این است که بجای استفاده از جک پالت های دستی از جک پالت های برقی استفاده کنید.جک پالت های برقی به صورتی می باشد که بیش تر آن ها دارای جایگاه اپراتور می باشد و کاربر به صورت ایستاده پشت آن می ایستد و بار را جابه جا می کند.باید این مساله هم عنوان کنم که جک پالت های برقی که بدون جایگاه اپراتور هم باشد ،وجود دارد که دارای قیمتی مناسب تر می باشد.
من در زیر تصویر چند جک پالت برقی را برای شما قرار می دهم تا با آن ها آشنا شوید:
دو تصویر اول،جک پالت های برقی می باشد که دارای جایگاه اپراتور می باشد و تصویر سوم جک پالت برقی می باشد که بدون جایگاه اپراتور می باشد.
جک پالت برقی،پالت تراک برقی
قیمت انواع جک پالت برقی،خرید لیفتراک
جک پالت  1500 کیلوگرم،لیفتراک
هنگام خرید جک پالت های برقی موارد زیر را باید در نظر بگیرید:
ظرفیت باری که می تواند جابه جا کند
طول شاخک
عرض دستگاه
نوع باطری
تمامی نیروی حرکتی و بالابری جک پالت برقی توسط باطری تامین می شود،پس حواستان باشد که دستگاهی با باطری مناسب و با کیفیت انتخاب کنید.در زیر لینکی قرار می دهم تا تمامی جک پالت های برقی ما را با مشخصات مشاهده فرمایید:
مشاهده انواع جک پالت های برقی
در صورتی که برای انبار یا فروشگاهی کوچک تر می خواهید جک پالت بگیرید،می توانید از جک پالت های دستی استفاده کنید.جک پالت های دستی دارای انواع مختلفی هستند که باید نوع مناسب را با توجه به فضایی که در آن می خواهید ازش استفاده کنید،انتخاب کنید.برای مثال در صورتی که می خواهید در یک محیط غذایی و دارویی و سردخانه ها  از دستگاه استفاده کنید، باید حتما از جک پالت های  استیل و یا گالوانیزه استفاده کنید.

مشاهده انواع جک پالت های ضدزنگ
2-نوع بار شما چگونه است
در صورتی که بار شما پالت می باشد می توانید از جک پالت های استاندارد استفاده کنید که این دسته از جک پالت ها دارای ظرفیت 500 الی 5000 کیلوگرم می باشد و این جک پالت ها بیشتر در بین جک پالت های دیگر به فروش می رسد.
مشاهده جک پالت های دستی با ظرفیت 500 الی 500 کیلوگرم
اما در صورتی که بار شما مثلا به صورت مدور است شما نمی توانید از جک پالت های معمولی استفاده کنید بلکه باید از جک پالت های مخصوص بارهای مدور استفاده کنید.
به طور کلی برای آشنایی با نحوه عملکرد جک پالت می توانید مقاله قبلی ما را در این خصوص مطالعه فرمایید.
جک پالت مخصوص بار مدور،انواع لیفتراک
3-به کارایی هم که می خواهید جک پالت داشته باشد توجه کنید
بعضی از جک پالت ها متفاوت با جک پالت های معمولی می باشد و کارایی بیش تری دارند.برای مثال جک پالت های توزین دار قابلیت نمایش وزن بار به پوند و کیلوگرم را دارد و حتی مدلی هم دارد که شما می توانید علاوه بر نمایش ، این اطلاعات را پرینت بگیرید.
جک پالت های دیگری نیز وجود دارد که حالت قیچی هستند و تا حدود 80 سانتی متر بالا می آید که شما به راحتی می توانید برای بارگیری وانت از این حک پالت ها استفاده کنید.در زیر لینک مشاهده این گروه جک پالت ها را برای شما قرار می دهم:
مشاهده انواع جک پالت توزین دار
مشاهده انواع جک پالت های با ارتفاع بالا

جک پالت|پالت تراک|جک پالت توزین دار|جک پالت ترمزدار|جک پالت استیل|انواع لیفتراک دیزلی|قیمت لیفتراک|خرید لیفتراک