نسخه آزمایشی سایت جدید
مقالات سایت
انتخاب گروه :
شرایط نگهداری جک پالت به چه صورت است؟|TMS
۲۸ / ۱۱ / ۱۳۹۶
فایل پیوست : ندارد
میانبر برای دسترسی به صفحه مقالات در سایت تسهیل ماشین صنعتمیانبر بری دسترسی به محصولات ما در سایت تسهیل ماشین صنعت

شرایط نگهداری جک پالت به چه صورتی است؟

جک پالت|تعویض روغن|چرخ
جک پالت یکی از مفید ترین وسایل مورد استفاده در انبارهای شما است و اگر شما به درستی از آن استفاده کنید در وقت شما در جابه جایی پالت و بار صرفه جویی می کند .یکی از نکات مهم این است که شما شرایط نگهداری دستگاه را بدانید و به درستی از آن استفاده کنید.
در مقاله قبلی نکات کاملی در مورد خرید جک پالت را برای شما گفتیم.حالا در ادامه با ما همراه باشید تا موارد نگهداری از جک پالت را برای شما بگوییم.
روغن کاری
روغن کاری برای جک پالت های شما ضروری است تا قطعات دستگاه شما به خصوص بلبرینگ به خوبی کار کند. انتخاب روغنی مناسب برای این کار مساله ی خیلی مهمی است که باید این را از شرکتی که دستگاه را خریداری کرده اید بپرسید.
چرخ ها
چرخ های جک پالت را بررسی کنید،ممکن است در طول زمان فرسوده شوند.
سیستم هیدرولیک
از اضافه کردن روغن به پمپ هیدرولیک جلوگیری کنید مگر این که در سیستم نشتی وجود داشته باشد. اگه شما مجبورید که روغن اضافه کنید، فقط از BP-SHF32 یا معادل آن استفاده کنید. روغن را در حدود 3/4 اینچ زیر خط بالای مخزن نگه دارید.
شارژ باتری جک پالت
سطح آب را از بالای صفحه در حدود 1/2 اینچ نگه دارید. حتما در هنگامی که می خواهید آب را جایگزین کنید از آب معمولی استفاده نکنید.بلکه از آب مقطر استفاده کنید.همچنین، اطمینان حاصل کنید که محفظه باطری شما در تمام مراحل شارژ مجدد، باز است تا جریان هوا مناسب باشد.
هنگام شارژ کردن باتری دستگاه را روشن نکنید.
از اضافه بار برای جلوگیری از خوردگی باتری جلوگیری کنید و باتری را همیشه خشک و تمیز نگه دارید.
منبع: Career Trend

مقالات مرتبط:
مشخصات جک پالت را بشناسید
جک پالت دستی چیست؟
مواردی که باید برای خرید جک پالت در نظر بگیرید؟