تسهیل ماشین صنعت

روش های خرید جک پالت TMS با بالاترین کیفیت

برای خرید محصولات برند TMS (تسهیل ماشین صنعت) یکی از روش های زیر را می توانید انتخاب کنید :
1- خرید آنلاین

2- خرید حضوری

3- خرید حضوری و تحویل

4- خرید عمده

تصویر مقاله روش های خرید

1- خرید آنلاین

روش اول :

تسهیل ماشین صنعت امکان خرید اینترنتی جک پالت و سایر محصولاتش مانند استکر، میز هیدرولیکی و … را در وب سایت فروشگاهی خود با نام Tmsforklift.com فراهم کرده است .

با مراجعه به وب سایت فروشگاهی ما می توانید تمامی محصولات ما را با مشخصات و ابعاد مشاهده کنید و در نهایت محصولاتی که دارای قیمت می باشند و در انبار ما موجود می باشند را انتخاب کنید و بعد از اضافه به سبد خرید خود، پرداخت را انجام دهید.

روش دوم :

در روش دوم می توانید وارد وب سایت دیجی کالا قسمت جک پالت دستی شوید و نوع محصول خود را انتخاب و خرید اینترنتی خود را به راحتی انجام دهید و در بازه زمانی و آدرس مشخص شده دستگاه را تحویل بگیرید.

2- خرید حضوری

مشتری گرامی شما می توانید به دفتر مرکزی ما به آدرس : تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان سرافراز – خیابان یکم – پلاک 12 مراجعه کنید، کارشناسان ما در بخش فروش در زمینه نوع محصول مورد نظر شما راهنمایی های لازم را ارائه می دهند و در نهایت در صورت رضایت شما می توانید خرید خود را انجام دهید.

3- خرید حضوری و تحویل

روش اول :
اگر دوست دارید که بلافاصله پس از خرید جک پالت خود آن را تحویل بگیرید، کافی است پس از هماهنگی لازم  از این روش ما استفاده کنید. با مراجعه به کارخانه ما به آدرس تهران – شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار استقلال – نبش میخک هشتم  می توانید جک پالت و یا سایر محصولات را از نمایشگاه تسهیل ماشین صنعت انتخاب و پس از اتمام مراحل خرید آن را تحویل بگیرید و یا حتی از همکاران ما بخواهید که جک پالت را به یکی از روش های مورد نظر برای شما ارسال کنند.

روش دوم :

مشتری گرامی شما می توانید به یکی از نمایندگی های مجاز ما مراجعه کنید و دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و پس از انجام مراحل خرید آن را تحویل بگیرید.

4- خرید عمده

در صورتی که قصد خرید جک پالت و یا سایر دستگاه های TMS در تعداد بالای 60 عدد را دارید می توانید با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

کارخانه تسهیل ماشین صنعت را می توانید در کلیپ زیر مشاهده کنید.